rolteks2019a

Wykończenie przestrzeni przydomowej w wersji VIP

W większości inwestycji wykończenie przestrzeni przydomowej zostawiamy na sam koniec, dlatego też warto uwieńczyć nasz końcowy efekt budowy produktem z serii VIP.

Kostka brukowa to nie tylko efekt wizualny ale także element, który utrzymuje porządek i ład w naszych domach. To dzięki niej nasze podjazdy, tarasy i ścieżki wyglądają schludnie i elegancko, pozwalają w łatwy sposób utrzymać czystość i harmonię, która nada szyku każdej posesji.

Ówczesne czasy idą w wielkoformatowe elementy, które dzięki swej strukturze i kolorystyce nadają posesji elegancji i ponadczasowy charakter. Wyjątkowy rozmiar i kontrastowa kolorystyka pozwalają tworzyć geometryczne oraz minimalistyczne kompozycje, które będą doskonale prezentować się zarówno na rozległych, jak i mniejszych przestrzeniach.

Płyty VIP Premium to wielkoformatowe płyty betonowe. Zaawansowane uszlachetnienia nadają im elegancki i minimalistyczny wygląd. Płyty VIP doskonale nadają się do tworzenia dużych, jednolitych powierzchni. Będą też doskonałym wykończeniem tarasu w domu o nowoczesnym charakterze.
To doskonały materiał na taras modernistycznej posesji lub nowoczesną nawierzchnię w przestrzeni publicznej.

13062018b

13062018c

 

Picola płukana – szlachetność w małych trapezach

Picolo płukane jest idealnym materiałem do tworzenia skomplikowanych wzorów i niesymetrycznych układów. To zasługa trapezowego kształtu kostek oraz niewielkich wymiarów poszczególnych elementów.

Kostki płukane produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości szlachetnych kruszyw, dostępnych w pięknych, naturalnych, zróżnicowanych kolorach. Wyjątkowość tej kostki polega na odsłonięciu szlachetnego uziarnienia w procesie produkcyjnym. Kostka uzyskuje bardzo ciekawy, naturalny wygląd, staje się oryginalna i szlachetna. Pikolo to pięć drobnych, trapezowych kostek stworzonych do realizacji najbardziej wymyślnych projektów. Doskonale wygląda na wąskich alejkach, ale także na większych powierzchniach tworząc piękne okręgi, koła i łuki.

13062018d

SokołyKulesze Kość.Wysokie Maz.

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 33, Sokoły

Tel.: +48 86 274-12-67 | Fax: 86 274-15-75

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 14, Kulesze Kościelne

 Tel./fax: +48 86 274-30-73

CAPAROL
ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Długa 101, Wysokie Mazowieckie

 Tel./fax: +48 86 219-41-27

© 2016 ROLTEKS SOKOŁY. All Rights Reserved. Designed By KaMaXmedia
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii w celu poprawnego działania. Odwiedzając nas akceptujesz to
Ok