rolteks2019a

Blachodachówki i pokrycia dachowe

Podczas planowania wymiany pokrycia dachowego warto rozważyć zakup blachodachówki i to takiej, która posłuży nam na lata. Wszystkie dostępne na rynku pokrycia dachowe możecie Państwo zamówić w firmie Rolteks –Sokoły.

Ciekawym, nowym a zarazem bardzo eleganckim rozwiązaniem jest blachodachówka REN oferowana przez producenta PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.. Jest to produkt nadający się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Dwustronnie ocynkowana blacha powlekana kilkoma warstwami lakieru gwarantuje długą odporność na zmienne w naszym klimacie warunki atmosferyczne, a jej oryginalnie wyprofilowany kształt dodatkowo zmniejsza skłonność do osadzania się zanieczyszczeń. W przypadku renowacji starych dachów ważny jest też ciężar zastosowanych materiałów dekarskich. Przy wymianie na lekkie blachodachówki więźba nie wymaga wzmacniania tak jak w przypadku zastosowania ciężkich dachówek ceramicznych czy betonowych. Ważnym aspektem jest też to iż jeden metr kwadratowy pokrycia z blachodachówki jest blisko 10-krotnie lżejszy od tradycyjnych dachówek.

Blachodachówka „REN” to dachówka która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jej innowacyjny, pochylony kształt sprawia iż wyróżnia się na tle innych oraz idealnie wkomponowuje się w otaczające je środowisko. Ze względu na symetryczność konstrukcji „REN” , montaż może odbywać się zarówno od lewej jak i prawej strony. Produkt jest dostępny w wersji panelowej jedno i dwu modułowej, jak również odpowiednio dociętych na wymiar arkuszach. Wersja panelowa wyposażona jest w otwory montażowe a ich transport i magazynowanie na placu budowy nie stwarzają żadnych problemów.

Specjaliści pracujący w firmie Rolteks-Sokoły chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszego pokrycia dachowego, zaprezentują najbardziej optymalne rozwiązania i dołożą wszelkich starań aby byli Państwo profesjonalnie i fachowo obsłużeni. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

SokołyKulesze Kość.Wysokie Maz.

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 33, Sokoły

Tel.: +48 86 274-12-67 | Fax: 86 274-15-75

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 14, Kulesze Kościelne

 Tel./fax: +48 86 274-30-73

CAPAROL
ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Długa 101, Wysokie Mazowieckie

 Tel./fax: +48 86 219-41-27

© 2016 ROLTEKS SOKOŁY. All Rights Reserved. Designed By KaMaXmedia
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii w celu poprawnego działania. Odwiedzając nas akceptujesz to
Ok