Podczas planowania wymiany pokrycia dachowego warto rozważyć zakup blachodachówki i to takiej, która posłuży nam na lata. Wszystkie dostępne na rynku pokrycia dachowe możecie Państwo zamówić w firmie Rolteks –Sokoły.

Specjaliści sprzedaży w firmie PHU Rolteks-Sokoły stale monitorują rynek materiałów budowlanych oraz przepisy jakie wchodzą w życie. Okres zimowy skupia naszą uwagę na kotłach CO jakie znajdują się w naszych instalacjach grzewczych. We wrześniu ubiegłego roku Dziennik Ustaw informuje nas o wymaganiach dotyczących kotłów na paliwa stałe. W myśl rozporządzenia w sprzedaży oraz w użytkowaniu wprowadzone zostaną kotły 5. klasy o niskiej emisji spalin. Firma PHU Rolteks-Sokoły wychodzi na przeciw nowym wymogom oferując w sprzedaży systemy kominowe Erfe Uni oraz Erfe Uni Duo które przystosowane są do współpracy z kotłami 5. klasy. Systemy kominowe jakie posiadamy wykonane są na bazie wysokiej jakości niemieckiej ceramiki . Erfe Uni to system trójwarstwowy w którego skład wchodzi wspomniana wysokiej jakości ceramika , wełna skalna która jest otuliną tej ceramiki oraz jedna z najlżejszych na rynku obudowa. Ceramika jak też klej do jej łączenia jest kwasoodporny i odporny na pracę w wysokich temperaturach i na pożar sadzy. Erfe Uni Duo przejawia te same zalety co Erfe Uni i dodatkowo zapewnia nam możliwość odprowadzania spalin ze wszystkich kotłów z zamkniętą komorą spalania. Produkty Erfe które posiadamy w sprzedaży to nie tylko systemy o których wspominamy powyżej, oprócz tych produktów znajdują się inne systemy które sprostają wymogom wszystkich klientów tj.

  • Erfe Standard (do kotłów na paliwa stałe gdzie nie występuje skraplanie się spalin)
  • Erfe Turbo (do pieców z zamkniętą komorą spalania oraz kondensacyjnych pieców turbo)
  • Erfe Steel ( do kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania)

Produkty Erfe to również wentylacja która ma pustaki z jednym dwoma jak również trzema otworami. Dobór odpowiedniego systemu kominowego ułatwią nasi specjaliści , jak również ustalą termin dostarczenia w wyznaczone przez państwa miejsce jeżeli klient sobie zażyczy nawet w terminie 48 godzin.

Zapraszamy do współpracy

e komin A4 front1

Budowa domu, magazynu, obory czy stodoły to jedna z najważniejszych decyzji każdego Inwestora. To także znacząca inwestycja finansowa. Wymaga wielu przygotowań, a przede wszystkim rozeznania na rynku budowlanym, aby wybrać najlepszy projekt i technologię. Firma Rolteks wychodząc naprzeciw Klientom oferuje specjalistyczna wiedzę na każdym etapie projektu inwestycyjnego. Począwszy od wyceny i przygotowania specyfikacji ilościowej potrzebnych materiałów, po konsultacje z zakresu rodzaju wykorzystanych materiałów aż po kompleksowe wykonanie inwestycji.

SOKOŁYKULESZE KOŚCIELNE

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 33, Sokoły

Tel.: +48 86 274-12-67 | Fax: 86 274-15-75

ROLTEKS Sokoły. P.H.U. Kruszewski Marcin

 ul. Kolejowa 14, Kulesze Kościelne

 Tel./fax: +48 86 274-30-73

© 2016 ROLTEKS SOKOŁY. All Rights Reserved. Designed By KaMaXmedia
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii w celu poprawnego działania. Odwiedzając nas akceptujesz to